Survivor’da Irmak mı Bennu mu adaya veda etti?

adminMagazin0 Yorum 589 Kez Okundu22 Mayıs 2013

Survivor`Da Adaya Kim Veda Etti? Bennu Gerede Mi, Irmak Atuk Mu?. Survivor kim elendi, Survivor ırmak atuk, Survivor 2013 yarışması, Survivor kim elendi, Ünlülerin geçirdikleri zor hafta sonrası ünlülerin iki kadın yarışmacısı SMS’e çıkmıştı.

Survivor’da kim elendi? Survivor’da Irmak mı Bennu mu adaya veda etti? Survivor yeni bölüm yine heyecan dolu, Survivor yeni bölümde bu akşam adaya Bennu mu Irmak mı veda edecek? Survivor yeni bölümde büyük mücadele tüm hızıyla devam ediyor, Survivor’ın ödül oyununu acaba hangi takım kazandı? Survivor son bölümde acaba ödül ne oldu?

Survivor’daki Irmak Atuk ve Bennu Gerede arasındaki eleme hayacanı sona erdi. Bu hafta yine ünlüler adasından bir isim elendi. Bennu ve Irmak SMS’e kalmıştı. SMS sonucunda elenen ünlü Bennu Gerede oldu. Bennu herkese teşekkür ederken, Irmak gözyaşlarını tutamadı ve iki ünlü birbirlerine sarılarak ağladı.

“Irmak’ı arkamda bırakmak istemezdim en çok ona üzülüyorum. İçim rahat gidiyorum. Çok güzel anılarım oldu” dedi.

Acun Ilıcalı da Bennu’ya teşekkür ederek uğurladı. Irmak Atuk göz yaşlarını tutamadı.

bennu gerede

Bennu Gerede Kimdir? Bennu Gerede kimin torunu?

Survivor 2013’un favori isimlerinden birisi olan Bennu Gerede kimdir? Bennu Gerede’yi diğer yarışmacılardan ayıran en önemli özelliği nedir?

Survivor yarışmasının en meşhur isimlerinden birisi Bennu Gerede.. Bennu Gerede’nin en önemli özelliği ise Atatürk’ün yaverinin torunu olması. İşte Bennu Gerede’nin bilinmeyenleri:

Peki Bennu Gerede kimdir?

Bennu Gerede 30 Ağustos 1971’de İstanbul’ da doğdu. Eğitimini Parsons School of Art’ta tamamladı.

Parsons’ta fotoğrafçılık eğitimi alan ve ardından da Türkiye’ye dönerek fotoğrafçılık işine soyunan Bennu Gerede, yönetmen-senarist Canan Gerede’nin kızı. Kurtuluş Savaşı gazisi, eski büyükelçi Binbaşı Hüsrev Gerede’nin torunu, Dr. Selçuk Gerede’nin kızı. Nişantaşı’nın o meşhur caddesinin adı, dedesinin adını taşıyor.

Annesi Canan Gerede New York doğumlu. Yurt dışında sanat eğitimi almış bir isim.

Bennu Gerede’nin ikizleri de dahil olmak üzere tam dört oğlu var. Şimdilerde profesyonel fotoğrafçı olarak İstanbul’da yaşıyor.

Bennu, bugüne kadar biri konuk oyuncu olmak üzere dört filmde ve bir dizide rol aldı. Oyunculuğa ilk adımını 1989 yılında TRT için çekilen “İz Peşinde” dizisinde canlandırdığı Füsun karakteriyle atan Gerede’nin ilk sinema filmiyse, 1991 yılında çekilen, yönetmenliğini ve senaristliğini Ersin Pertan’ın yaptığı” Kurt Kanunu” oldu.

İkinci filminde Kadir İnanır ile başrolde yer alıyordu ve bu film, yönetmeni olan annesine Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi yönetmen ödülünü getirdi. Senaryosunu da Canan Gerede’nin yazdığı film, 1980’lerin kült ismi BERGEN’in hikayesini yeniden gündeme getirmişti.

1997 yılında Ağır Roman’da konuk oyuncu olarak yer alan Gerede, 1999 yılındaki Parçalanma’da da yer aldı.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Survivor’da Irmak mı Bennu mu adaya veda etti? Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.