Tuba Büyüküstün’ün İkiz Bebeklerinin Resimleri

adminGenel0 Yorum 7.158 Kez Okundu22 Ocak 2012

Tuba Büyüküstün Bebekleri,Tuba Büyüküstün’nün ikizleri kız mı erkek mi ? Tuba Büyüküstün Onur Saylak  ikizlerinin isimlari ne? Tuba Büyüküstün ikiz bebekleri,tuba büyüküstün bebeklerinin cinsiyeti nedir ? Tuba Büyüküstün’nün bebeklerinin sağlığı nasıl?

2011 yılının temmuz ayında Onur Saylak ile Paris’te beklenmedik bir şekilde dünya evine girip bir aile kuran Büyüküstün 19 Ocak 2012 de  ikiz çocukları olduğu bildirildi. Bebekler gayet sağlıklı olduğu hastanede olup Tuba Büyüküstün’ün sevenleri tarafından çok merak ediliyor. Tuba Büyüküstün bebeklerini ne zaman ekranlara çıkacağını hayranları merakla bekliyorlar. Kameralar karşısına çıkınca görüntüleri sitemiz newshaberler de olacak. 

İkizlerin ikisinin de kız olduğu belirtilirken; iki kız bebek dünyaya getiren Büyüküstün, kızlarına verecekleri isimleri açıklamadı.

1982 doğumlu olan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı mezunu. Oyunculuk ile ünlü yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanışan Büyüküstün, bu zamana kadar 6 televizyon dizisi ve 5 sinema filmi olmak üzere toplam 11 yapım ile izleyicinin karşısına çıktı.

Oyunculuk anlamındaki en büyük çıkışını Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife rolünü canlandırdıktan sonra yakalamıştı. 28 Temmuz 2011 tarihinde yine kendisi gibi bir oyuncu ile evlenen Büyüküstün hayatını Onur Saylak ile birleştirmişti.

Enteresan bir kariyeri olan Onur Saylak’ta aslında ODTÜ Fizik bölümü mezunu ama fizik konularından çok kendisini tiyatro ve sinemaya vermiş. Saylak bu zamana kadar toplam 11 dizi ve 3 sinema filminde ol aldı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, ikiz bebekleri Toprak ve Maya ile Akmerkez’de objektife işte böyle yansıdı.

İkizlerden birini Büyüküstün’ün annesi taşıyordu. Ünlü oyuncu, bebek kıyafetleri ve bebek malzemeleri satan mağazalardan alışveriş yaptı.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Tuba Büyüküstün’ün İkiz Bebeklerinin Resimleri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.