Tuncay Özilhan ile Fikret Orman buluştu

adminSpor0 Yorum 153 Kez Okundu18 Mayıs 2012

Tuncay Özilhan ile Fikret Orman buluştu

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ı ziyaret etti.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, Özilhan’ın, başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dilediği dile getirildi.

“BAŞKANIMIZ BU İŞİN ALTINDAN KALKABİLİR”

Tuncay Özilhan ziyaret sonrasında kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, ”Beşiktaş’a nasıl yardım edebileceğimizi, nasıl faydalı olabileceğimizi konuştuk. Beşiktaş zor bir dönemden geçiyor. Ama başkanımızın ve yönetim kurulumuzun aldıkları tedbirlerle bunun altından kalkabileceklerini düşünüyorum. Beşiktaş büyük bir camia ve bu zorlukların altından kalkabilecek bir güçte. Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman ise ziyaretinden dolayı Tuncay Özilhan’a teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“TÜM CAMİA TUNCAY BEY’LE GURUR DUYUYOR”

”Tuncay Özilhan, kendisiyle iftihar ettiğimiz bir ses, önemli bir işadamımız. Kendisini kulübümüze davet ettim, o da kabul etti ve geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Önemli olan, Beşiktaş’ın Beşiktaşlılara sahip çıkması. Beşiktaş’ın yararı için bazı fikir alışverişlerinde bulunduk, bazı tavsiyelerini bize iletti. Çok hoş, güzel bir sohbet oldu. Burası Tuncay Bey’in evi, arada bir ziyaretimize, maçlarımıza da gelecek. Beşiktaş camiası her zaman kendi mensuplarıyla gurur duyar. Bütün camianın gurur duyacağı bir insan olduğu için, geldiği için tekrar teşekkür ederim.”

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Tuncay Özilhan ile Fikret Orman buluştu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.