Ukrayna’da fuhuş yapan Türk gencini döven Golovin konuştu

adminGüncel0 Yorum 305 Kez Okundu1 Aralık 2012

Ukrayna’da fuhuş ile mücadele için bir araya gelen “Defakto” adlı grubun lideri Maksim Golovin, bir Türk vatandaşının fuhuş yaptığı iddiasıyla dövüldüğü ve internette dolaşan görüntülerle ilgili konuştu. Görüntülerin mizansen ya da gerçek olduğu yönündeki sorulara net cevap vermeyen Golovin “Buna izleyiciler karar versin” dedi.

“TÜRKLERİ ÜZDÜYSEM ÖZÜR DİLERİM”

Maksim Golovin; “Öncelikle bu davranışlarımla Türk halkını üzdüysem özür diliyorum. Ben sadece kızlarımızın namusunu korumak istedim. Avrupa’dan, Rusya’dan birçok yabancı ülkeden insanlar, ülkemize fuhuş maksadıyla geliyor. Çıkın akşam bir gezin sokaklarda kulüp benzeri yerlerde kızlarımızı pazarlıyorlar. Kadınları bu konuda durdurmamız mümkün değil ama buraya bu amaç için gelecek kişileri korkutmak bizim elimizde. Bizim amacımız sadece Türklere karşı bir şey değildi. Herhangi bir milleti veya ülkeyi hedef almıyoruz.” dedi.

“TÜRKLERİN KADINA BAKIŞINI SULTAN SÜLEYMAN-HÜRREM AŞKINDAN BİLİYORUZ”

Birçok defa Türkiye’ye tatile gittiğini söyleyen Maksim Golovin, kendilerinin kesinlikle Türk düşmanı olmadıklarını ve Türkleri de hedef almadığını belirtti. Maksim Golovin, “Ben çok samimi bir şekilde Türkiye’yi seviyorum. Rengini kandan alan kırmızı Türkiye bayrağına, bayrağınızın tarihine üzerinde taşıdığı anlamlı sembollere hayranım. Biz Türk erkeleri nezdinde kadının saygın yerini, kadına bakışını; Kanuni Sultan Süleyman ile Roksalana (Hürrem Sultan) örneğinden biliyoruz. Türk erkeğinin kadına bakışı doğru, çünkü kadın lar nazik kırılganlar ve onları incitmemek gerekiyor.” dedi.

“VİDEOLARIN DEVAMI GELECEK”

Ülkesinde fuhuşa ilk Feminist kadın gurubu Femen ’in karşı çıktığını ve onları da desteklediğini belirten Maksim Golovin, kendilerinin de bu konuyu bu şekilde gündemde tutacaklarını bu video kliplerinin de devamının geleceğini bildirdi. Videonun hedefine ulaştığını belirten Golovin ilk bölümü kaçıranların serinin devamını izleyebileceklerini belirtti. Yurtdışında Ukraynalı kızların güzel, kolay ve parayla ulaşılabilir bir imajı olmasından rahatsızlık duyduklarını ifade eden Golovin, tek dertlerinin Ukrayna kızlarının namusunu korumak olduğunu söyledi. 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Ukrayna’da fuhuş yapan Türk gencini döven Golovin konuştu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.