Ünal Aysal Burak Yılmaz’ı istedi

adminSpor0 Yorum 248 Kez Okundu29 Haziran 2012

Ünal Aysal Burak Yılmaz'ı istedi

Galatasaray’ın Burak Yılmaz aşkı bitmek bilmiyor…  Fanatik gazetesinin haberine göre; sarı-kırmızılı kulübün, geçtiğimiz ay Trabzonspor’a Burak Yılmaz için yaptığı teklifi daha da cazip hale getirerek bir kez daha yinelediği öğrenildi. Teknik direktör Fatih Terim’in “Onun gibisini Avrupa’da bile bulmak zor” dediği Burak için başkan Ünal Aysal’ın geçtiğimiz günlerde Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’i telefonla aradığı belirtildi.

AYSAL: 7 MİLYON EURO VERELİM

ÜNAL AYSAL: “Burak Yılmaz transferini yakından takip ediyoruz. Lazio ile maddi konularda anlaşamadığınızı okuyoruz. Biz Burak için 7 milyon euro nakit para ile birlikte Culio’yu da bonservisiyle size verelim. Bu şartlarda izniniz olursa da oyuncuya Galatasaray formasını giydirelim. Ne dersiniz?”

ŞENER: TÜRKİYE’DE BAŞKA TAKIMDA OYNAMAZ

SADRi ŞENER: “10 milyon euro da verseniz Burak’ı Galatasaray’a vermem. Biz Burak’a yurt dışı için izin verdik. Burak, futbol hayatına Türkiye’de devam edecekse; oynayacağı takım Trabzonspor’dur. Burak’ı Burak yapan da Trabzon’dur. Zaten Burak da G.Saray’a gitmez, çünkü vefalı bir futbolcudur.”

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Ünal Aysal Burak Yılmaz’ı istedi Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.