Yağmurdan Kaçarken Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

adminDiziler0 Yorum 1.396 Kez Okundu23 Mart 2013

Ezgi_Asaroglu Yagmurdan ATV ekranlarında yeni başlayacak olan Yağmurdan Kaçarken Dizisi hakkında bilgiler. Doksanlı yılların en başarılı şarkıcılarından biri olan Müzisyen Deniz Arcak’ın Yağmurdan Kaçarken adlı pop şarkısından esinlenerek hazırlanan Yağmurdan Kaçarken Dizisi büyük ilgi göreceğe benziyor. Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz’ın hikayesi yakında izleyicisiyle buluşacak

Serkan Şenalp kimdir?, Ezgi Asaroğlu kimdir?, Furkan Andıç kimdir?, Ali Ersan Duru kimdir?, Kazım Akşar kimdir?, Ayça Erturan kimdir?, Enise Ütük kimdir?

Yağmurdan Kaçarken Dizisi Oyuncu isimleri Resimleri

ATV’nin yeni dizisi Yağmurdan Kaçarken’in yayın zamanı belli oldu. İşte yeni dizinin yayınlanma zamanı;

atv’nin yeni dizisi Yağmurdan Kaçarken’in yayın tarihi belli oldu…
Yağmurdan Kaçarken, 30 Mart Cumartesi günü saat 20:00′de izleyicilerle buluşuyor.

1. Bölüm Özeti

Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz’ın hikayesi yakında izleyicisiyle buluşacak…

Fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmaz’ın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin, müzikleri Alp Yenier’e ait. Tayfun Güneyer, bu dizide hem senaryo hem de yönetmen koltuğunda.

Etiketler: , , , , , , ,

Yağmurdan Kaçarken Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.