Yalan Dünya dizisi 1. bölüm kahkahalara boğdu

adminMagazin0 Yorum 373 Kez Okundu14 Ocak 2012

Dün akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen Yalan Dünya dizisi seyirciden tam not aldı. Yalan Dünya 1. bölüm izleyenleri kahkahaya boğarken, Gülse Birsel’in yeni dizisi Yalan Dünya harika bir kahkaha bombardımanı yaratacak. Yalan Dünya 1. bölüm izle ve dizi özeti bilgisi.

Ekranların yeni sitcom dizisi Yalan Dünya bu akşam yayınlanan 1. bölümü ile uzun süredir diziyi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Yalan dünya dizisi 1. bölüm ile seyirciyi kahkahalara boğarken sosyal medya Yalan Dünya karakterlerinin yorumları ile çalkalanıyor. Dizide her karakter ayrı ayrı tam oturmuş görünürken, çok çeşitli oyunculuklar ile Yalan Dünya ekranların yeni fonemen dizisi oalcak gibi görünüyor.

Yalan dünya dizisinin 1. bölümünde dikkat çeken en önemli unsur ise dizi dünyasına yapılan göndermeler oldu. Deniz’in figüran olarak gittiği dizi çekiminde başrole yükselmesi ve oynadığı dizide ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisiney apılan göndermeler gözden kaçmadı. Ayrıca dizinin adı olan ‘Yalan Dünya’ sözlerinin de dizide yerli yerinde kullanılışı ile de harika bir bütünlük yaratılmış.

1. BÖLÜM ÖZETİ
Yalan Dünya 1. bölüm dizisinin görücüye çıktığı bölüm olarak tüm karakterlerden güzel oyunculuklar içerdi. Dizide Deniz ve Rıza’nın aşklarının başlangıcı Deniz’in başrole yükselerek cihangir’de ev araması ile başladı. Rıza ve ailesinin yan daireyi kiralığa çıkartması ile Deniz, kardeşi ve rol arkadaşı aynı terası paylaşacakları evi tutarak yeni ve komik hikayelerin başlangıcına yelken açtılar.

Evin kiraya verilmesi ise rıza!nın aile şirketlerinin birleştirilmesi sebebiyle nişanlanmak zorundao lduğu Nurhayat’dan ayrılması ile ortaya çıktı. Nurhayat ve Rıza’nın kuracakları aile için ayrılan daire sözün bozulması ile kiraya çıakrtılarak, iki farklı kesimin aynı terasta buluşacağı bir hayatın ilk adımları oldu.

Dizide Altan Erkekli evin babası rolünde çok iyi bir performans sergilerken Yalan Dünya’nın 1. bölümünde en sevilen karakterlerden birisi de damat Selahattin oldu. Olgun Şimşek’in canlandırdığı Selahattin karakteri seyirciyi kahkahalara boğarken, çapkınlıkları da başına iş açacak gibi görünüyor.

Yalan Dünya’nın damadı Selahattin oğlu Orçun ise en çok güldüren isimlerden birisi oldu. Sorunlu çocuk Orçun’un kısa ama kopartan diyalogları sosyal medyayı birbirine kattı. Orçun’un bayık ruh hali ve asi tavırları ile dizideki problemi torun oyunculuğu en çok sevilen karakter olmasına sebep oldu.

Yalan Dünay dizisi her cuma akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak, ekranların yepyeni kahkaha bombardımanı en çok gündemde kalacak dizi olarak cuma günleri sizi dışarı ççıkmaktan alıkoyacak gibi görünüyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yalan Dünya dizisi 1. bölüm kahkahalara boğdu Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.