Yıldırım’ın listesinde Koç yok Topbaş var

adminSpor0 Yorum 162 Kez Okundu20 Mayıs 2012

Yıldırım'ın listesinde Koç yok Topbaş var

Fenerbahçe, bugün yeni yönetimini seçiyor. Aziz Yıldırım tek aday olarak yeni yönetimi delegelerin oyuna sundu. Aziz Yıldırım’ın yeni yönetim kurulu listesi Fenerbahçe camiasında ciddi tartışmalara neden olacağa benziyor.

FENERBAHÇE’NİN 2 NUMARASI OLARAK GÖSTERİLİYORDU

Kulübün Aziz Yıldırım’ın cezaevine girmesinin ardından kamuoyunda en çok görünen isimleri Nihat Özdemir ve Ali Koç’tu. Nihat Özdemir geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak artık Fenerbahçe yönetiminde görev almayacağını kaydetmişti. Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’un adı ‘artık Fenerbahçe’nin 2 numarası’ olarak geçmeye başlamıştı.

KADİR TOPBAŞ’IN OĞLU LİSTEDE

Bugün sabah saatlerinde Aziz Yıldırım’ın kongreye sunduğu yeni yönetim listesinde Ali Koç’un adının olmaması büyük şaşkınlık yaratırken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş’ın ismi listede yer aldı.

Fenerbahçe Futbol Altyapı ve Amatör Şubeler Sorumlusu olarak kulüpte görev alan Ersan Topbaş, endüstri mühendisi. Evli ve iki çocuk babası olan Topbaş 37 yaşında.

İşte Aziz Yıldırım’ın yeni yönetim listesi

Başkan: Aziz Yıldırım

Asil üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Alaeddin (Ali) Yıldırım, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ömer Temelli, Talat Yılmaz, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, İsfendiyar Zülfikari, Semih Özsoy, Tolga Deniz Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Hüseyin Ersan Topbaş.

Yedek üyeler: Yasemin Merçil, Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mustafa Serdar Erkan, Turhan Şahin, Ahmet Ketenci, Yalçın Haker.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yıldırım’ın listesinde Koç yok Topbaş var Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.