Yıldız Tilbe’den olay yaratan video

adminMagazin0 Yorum 99 Kez Okundu21 Temmuz 2012

Yıldız Tilbe'den olay yaratan video

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin bir otel odasında kamera karşısına geçip ‘Sana Şarkı Söylerim’ adlı şarkısını dans ederek söylediği video, sanal alemde tartışma yarattı.

Tilbe’nin, kamera önünde kendinden geçmiş halde dans ettiği görüntüler en çok fanlarını kızdırdı.

ŞARKI SÖYLEYİP ÇILGINCA DANS ETTİ

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz yıl Nilay Dorsa için yazdığı Sana Şarkı Söylerim adlı şarkısı için, kaldığı otelin odasında iki ayrı klip çekti. Bilgisayarının kamerasını yere koyup, şarkıyı söylerken bir yandan çılgınca dans eden Tilbe, bu haliyle görenleri şaşırttı.

İŞTE TİLBE’NİN O ÇILGIN DANSI – TIKLA İZLE

İÇ ÇAMAŞIRI DA GÖRÜNÜYOR

Otel odasında şarkı için çektiği iki klipte iki ayrı gecelik giyen Tilbe’nin, bu sırada iç çamaşırının gözüktüğü de gözlerden kaçmadı.

HAYRANLARINDAN SERT TEPKİ

Kıvrak kalça figürleriyle Brezilyalı dansçıları bile gölgede bırakan şarkıcı, bu görüntüleri sosyal paylaşım sitesi twitter araclığıyla youtube’da da yayınladı. Görüntülerin sanal ortamda kısa sürede yankı uyandırması, Tilbe’nin hayranlarını kızdırdı.

Çoğu hayranı videolardaki görüntüleri yakıştıramadığını ifade ettiği Tilbe’ye “Bu videoyu düşmanların sevinsin diye mi koydun? Ama biz hayranlarını kahrediyorsun böyle yaparak. Çok üzüldüm. Allah aşkına bu videoyu kaldırın. Bu ne ya böyle? Kim koyduysa kaldırsın ayıp denen bir şey var. Herkes gülüyordur saçma salak hareketler yapıyor. Esra Ceyda kardeşlerin bir şakası vardı ona benzemiş. Bence bu işin esprili olmalı. Aksi takdirde düşünemiyorum yani” diyerek tepki gösterdi.

Etiketler: , , , , ,

Yıldız Tilbe’den olay yaratan video Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.